28.09.2019

Ужгородський національний відкриває таємниці. В університеті день відкритих дверей

Подорожі, нові знайомства та нові друзі, а ще багато івентів. Так про навчання в Ужгородському національному університеті говорять теперішні студенти вузу.

Євген

студент 3 курсу факультету туризму ДВНЗ УжНУ

Дівчата подорожували у нас у Словаччині, Яся подорожувала у нас в Угорщині, я подорожував у Єгипті. Ми факультет туризму рекомендуємо. Заходьте, Українська, 19 вас чекає.

Рената ШЕВЕРЯ

студентка 3 курсу факультету міжнародних економічних відносин ДВНЗ УжНУ

Мені подобаються умови навчання, які нам надає наш університет. Мені подобається професорсько-викладацький склад. Дуже професіонали дійсно    працюють у нас на факультетах окремих. Так само багато івентів, тобто цікаве студентське життя. Не знаю…міс всілякі. Це дуже цікаво і мені подобається приймати в цьому участь.

Світлана КУЗЬМА — Студентка 5 курсу математичного факультету ДВНЗ УжНУ

Різні події, там студентське життя. Наприклад, організовуємо різні або концерти, або якісь пікніки, дні здоров’я, спортивні якісь дні – дуже багато всяких подій, якими ми урізноманітнюємо студентське життя.

Побачити життя університету зсередини може кожен під час «Днів відкритих дверей». Студенти та викладачі факультетів, а їх 20 — та ще й навчально- науковий інститут, показують чим особливі саме вони.

Анетта – студентка 4 курсу хімічного факультету ДВНЗ УжНУ

Чим я раджу поступати на хімічний факультет: це через те, що ви дійсно научитеся багато чого того, що вам пригодиться у подальшому в житті. Тобто, у побуті, на будь-якій роботі. Ну, дійсно цікавий факультет.

Ольга СИНЯВСЬКА — Доцент кафедри математичного факультету ДВНЗ УжНУ

У нас є спеціальність середня освіта математика. Також є спеціальності пов’язані з інформаційними технологіями – системний аналіз та прикладна математика. Як знаємо, зараз програмісти – це одна з найпопулярніших професій. І влаштовуються,  і гарно влаштовуються наші випускники на хороші роботи, п рацюють.

УжНУ вже втретє запрошує випускників шкіл познайомитися з університетом. Адже це чудова можливість остаточно визначитися, яку ж обрати собі професію. Та поспілкуватись із в икладачами.

Ангеліна та Наталія – учениці 11 класу Ужгородської ЗОШ №6

Ми наразі обрали піти до факультету, про який мало знаємо. Подивитись – подобається нам чи ні. А якщо ні, то підемо туди, куди й планувати.

Ми плануємо поступати в УжНУ. Саме тому ми сюди прийшли. Якщо б ми не планувати, ми б не пішли сюда  . Саме тому ми обрали два факультети. Спочатку йдемо на міжнародне право, а потім ми вже йдемо на міжнародну, як іняз, міжнародна філологія. Прикладна лінгвістика і всяке таке. Це нам дуже цікаве.

Вероніка – учениця 11 класу Ужгородської ЗОШ №6

Я з самого початку планували сюди постувати. Мені тут дуже подобається. Мені тут подобається, тому що тут багато різних факультетів, на які можна поступати і планую поступати на міжнародне право. Там історія і так далі.

Ужгородський національний університет — у списку двох престижних міжнародних рейтингів. Зокрема займає 11 місце серед усіх університетів України за рейтингом Webometrics. Співпрацює з європейськими вишами. Що дозволяє студентам УжНУ за програмою обміну безоплатно навчатися і проживати в будь-якому з 27-и вузів.

Володимир СМОЛАНКА – ректор УжНУ

Є можливості наукової співпраці з міжнародними університетами, є можливості ґрантової роботи спільної і виконання ґрантових якихось досліджень. Наш майбутній студент, вступник, має можливість поєднувати освітню роботу, навчальну роботу, наукову роботу з перших же курсів нашого університету.

Володимир Смоланка зустрівся з директорами шкіл Ужгорода та нагородив грамотами й пам’ятними сувенірами призерів шкільних олімпіад і Малої академії наук.

Uzh Inform