Новини

22.03.2019
416

У м. Києві відбулася найпотужніша науково-практична конференція "Асоціації лікарів-пародонтологів України"

У м. Києві відбулася найпотужніша науково-практична конференція "Асоціації лікарів-пародонтологів України"

22 березня 2019 року ми мали за честь долучитися та побувати на науково-практичній крнференції  "Системний підхід до лікування захворювань тканин пародонта очима практичного лікаря-стоматолога ", що проходила в м. Києві. Ця подія об’єднала навколо себе однодумців лікарів-стоматологів зі всієї України та Європи, що була присвячена найактуальнішим питанням лікування тканин пародонту.

Як і кожного року, цього року конференція організована «Асоціацією лікарів-пародонтологів України»,  за підтримки Європейської федерації пародонтологів,  вражає своєю величчю та надзвичайно великою кількістю інформації щодо лікування патології тканин пародонту.  

Ми мали змогу почути виступи провідних закордонних лікарів-стоматологів, а саме: проф. Коркуд Демірель "Біологічна концепція збереження естетики м̓яких тканин навколо зубів та імплантатів" (Туреччина), проф.. Неха Діксіт «Сучасна концепція підтримуючої терапії у пацієнтів із захворюваннями тканин пародонту та периімплантних тканин» (Швейцарія), а також провідних лікарів-стоматологів "Асоціації лікарів-пародонтологів України", таких як: проф. Галина Білоклицька, доц. Оксана Копчак, проф. Наталія Савичук, проф. Ірина Мазур, проф.. Тетяна Петрушанко, проф. Юлія Чумакова, доц. Іван Попович, проф.. Володимир Цепколенко.

 Завдяки чудово організованій конференції ми мали можливість почерпнути нові знання, новітні методи лікування пародонтологічних хворих, які зможемо застосувати у своїй щоденній практиці лікування.

 

 

Колектив стоматологічного факультету

Категорії: