30.08.2019

Матеріали міжнародної науково-практичної конференції "Толерантність на кордонах Європи: вимір для України"

Представляємо вашій увазі Матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Толерантність на кордонах Європи: вимір для України», яка відбулась в Ужгородському національному університеті 4-6 жовтня 2018 року.

У виданні представлені результати обміну досвідом між Німеччиною та Україною щодо впровадження в освітню сферу інноваційних проектів, спрямованих на формування політичної, етнічної і конфесійної толерантності, навичок успішної міжкультурної комунікації та попередження конфліктів.

Тематика доповідей об’єднана у чотири розділи і розкриває питання теоретичних підходів до вивчення толерантності, особливостей міждисциплінарних досліджень феномену толерантності, специфіки міжкультурного, міжрелігійного, міжетнічного діалогів та практик проектування простору толерантності в Україні.

Видання здійснено у межах проекту «Толерантність на кордонах Європи: вимір для України», у співпраці з Мюнхенським університетом Людвіга Максиміліана (LMU), за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. Керівник проекту – проф. Маркус Фогт.

Матеріали доповідей Міжнародної науково-практичної конференції «Толерантність на кордонах Європи: вимір для України» розміщено за посиланням.