Студентський простір AuraAcademica на базі УжНУ

Як часто ви стикались із тим, що немає де і як провести свій вільний час круто та з користю, не витрачаючи на це коштів? Чи бували моменти, коли потрібно працювати над проектом разом, а знайти хороше місце для співпраці не так вже й легко? Чи хотіли б ви мати перспективу на майбутнє працевлаштування, не виходячи з власного університету?

Саме такі роздуми і підштовхнули нас до ідеї створення Студентського простору в нашому університеті. AuraAcademica має стати безкоштовною платформою для втілення студентських мрій,  всебічного розвитку та співпраці студентів всіх факультетів.  Тут ви зможете відвідувати мовні клуби, ІТ клуби, переглядати фільми, приходити на волонтерські зустрічі та зустрічі з роботодавцями, долучатись до відкритих лекцій або ж можна просто відпочити, користуючись безкоштовним wi-fi чи граючи в настилки. Одним словом, буде цікаво!

Для втілення такого проекту потрібне відповідне приміщення: сучасне, комфортне та добре обладнане. Ми вже працюємо над тим, щоб чим скоріше втілити це в життя!

Студенте,  AuraAcademica створюється насамперед для тебе і лише ти зможеш допомогти на шляху її реалізації. Як можна допомогти вже зараз? Шукай нас у Фейсбук та Інстаграм або за телефоном 0665191692 (Ірина) і долучайся в команду. Можливо, саме твоєї руки нам справді бракує!