Студентка медфаку Валерія Моца виборола титул чемпіонки України з Кіокушин Карате!

Дівчина, що однаково добре може як поставити вас на ноги, так і відправити в нокаут. Вона навчається на медичному факультеті і професійно займається карате.

Її звати Валерія Моца, і на Чемпіонаті України з кіокушин карате (WKB), що проводився протягом 20-21 травня, вона виборола п
ерше місце в розділі «куміте» серед юніорок -55 кг. І цей успіх у бойових мистецтвах як інь і янь органічно поєднується з успіхом в медичній науці, адже в заліковій книжці чемпіонки - лише "відмінно". Нехай витримка, майстерність і доля завжди будуть з нею і дарують їй нові перемоги, а ми будемо підтримувати та пишатися нашими вихованцями!