Студентка факультету МЕВ проходила практику в Посольстві України в Королівстві Бельгія у місті Брюссель.

Студенти факультету міжнародних економічних відносин отримують не лише чудові теоретичні знання, але і покращують свої практичні навички.

Нещодавно студентка факультету МЕВ проходила практику в Посольстві України в Королівстві Бельгія у місті Брюссель.

Юля Баран, зазначає: «Восени мені випала нагода пройти практику в Посольстві України в Королівстві Бельгія у місті Брюссель, що була організована факультетом Міжнародних економічних відносин. У період проходження практики я була залучена до виконання різноманітних завдань, що дали мені змогу «зсередини» спостерігати за роботою посольства. В межах своєї діяльності я покращила навики комунікації та практичного використання іноземних мов — англійської та французької, а також поглибила свої знання у сфері економічних та політичних відносин України та Бельгії. Окрім одержання цінного досвіду роботи, дана поїздка дозволила мені ознайомитись з культурним життям столиці Євросоюзу та відкрити для себе нову країну зі сторони, що захована від очей пересічного туриста.»