Студенти спеціальності МЕВ зустрілися з Надзвичайним та Повноважним Послом України в Угорщині Федором Шандором
Про роль міжнародних інституцій у сучасній міжнародній політиці, відлуння глобальних політичних подій у світовій економіці, вплив війни в Україні на економіку та політику ЄС мали нагоду дізнатися студенти спеціальності МЕВ під час навчальної практики від Надзвичайного та Повноважного Посла України в Угорщині Ф.Ф.Шандора.
Професор, доктор філософських наук, представник України у Дунайській комісії також поділився зі здобувачами інформацією про особливості торговельно-економічних відносин України та Угорщини, труднощі та перспективи їх подальшого розвитку.
Студенти адресували вельмишановному гостю чимало питань, в тому числі цікавилися враженнями Федора Федоровича від дипломатичної роботи, отримали цінні поради як розвиватися та вдосконалюватися у професійній сфері.
.jpg)





