Студенти інженерно-технічного факультету - серед призерів студентської олімпіади

9 – 11 квітня 2019 року в Одеському національному політехнічному університеті на базі кафедри "Комп’ютерні інтелектуальні системи та мережі" проходила чергова Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Технічна діагностика обчислювальних пристроїв та систем».

Конкурсні завдання олімпіади традиційно охоплюють таку тематику:

- діагностування комп’ютерних систем та мереж,

- тестопродатне проектування цифрових систем,

- технології граничного сканування цифрових систем на кристалах,

- моделі та методи тестування пам’яті,

- синтез тестів, діагностування та моделювання дефектів,

- верифікація та моделювання цифрових. систем та програмних продуктів,

та іншу.

ДВНЗ "УжНУ" представляли студенти третього курсу кафедри комп’ютерних систем та мереж (спеціальність «Комп’ютерна інженерія») - Гедеон Томас Степанович, Жевагін Артем Андрійович та Пензеник Андрій Андріянович. За результатами теоретичного та практичного турів команда УжНУ отримала грамоту за третє місце, такою ж грамотою в особистому заліку відзначено Пензеника Андрія Андріяновича.

Вітаємо призерів олімпіади!