Новини

21.02.2023
443

Стратегії юридичного мислення: професор Валері Лоумбер (США) провів для студентів юридичного факультету навчальний курс

Стратегії юридичного мислення: професор Валері Лоумбер (США) провів для студентів юридичного факультету навчальний курс

У понеділок, 20 лютого, студенти юридичного факультету мали змогу пройти навчання на безкоштовному курсі «Стратегії юридичного мислення» (Legal Thinking Strategies), який провів професор зі США Валері Лоумбер. Організаторами заходу виступили Рада адвокатів Закарпатської області спільно з Центром американських студій в Україні (Center for American Studies Ukraine) та юридичним факультетом Ужгородського національного університету, координував візити кандидат юридичних наук, доцент Іван Колотуха.

На відкритті курсу із вітальним словом виступили декан юридичного факультету УжНУ Ярослав Лазур, голова ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош та директор регіонального Центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Закарпатській області   Василь Попадинець.

В.Попадинець поінформував учасників заходу про систему БПД в області, при цьому зазначив, що за 2022 рік було видано 3089 доручень адвокатам для представництва інтересів клієнтів у кримінальному процесі. До місцевих центрів надійшло понад 15 000 звернень громадян, з яких 1400 отримали безоплатну вторинну правову допомогу. Найчастіше до центрів та бюро звертаються: малозабезпечені особи - 50%, ВПО - 20%,  учасники бойових дій - 13%, особи з інвалідністю - 8% та ін.

Щоб отримати правову допомогу, телефонуйте до кол-центру системи БПД за номером 0 800 213 103 (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні).

Курс охопив короткі шляхи практичного юридичного мислення, які покликані озброїти учасників новими підходами до питань, що виникають у правових спорах. Це допоможе учасникам краще розпізнати власні особисті упередження та уникнути найпоширеніших пасток і невдач.

Викладач курсу Валері Лоумбер є юристом із понад 20-річним досвідом роботи в США. Окрім представництва інтересів клієнтів у приватному секторі та керування власною юридичною фірмою, Валері обіймав посаду штатного прокурора в колегіях кількох федеральних суддів, був викладачем права та суддею. Він отримав ступінь доктора права в Тихоокеанському університеті – Школа права МакДжорджа (перший університет Каліфорнії).

По завершенні курсу учасники отримали офіційний сертифікат, підписаний президентом Центру американських студій і директором з академічних питань.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: