09.12.2019

Викладачі факультету взяли участь у міжнародній конференції в Румунії

29 листопада 2019 року в Арад (Румунія) в Апеляційному суді відбулася міжнародна конференція за підтримки Апеляційного Суду м. Арад, колегії адвокатів Румунії та Асоціації адвкатів Румунії на тему «Аспекти новизни в національному та міжнародному законодавстві: вплив нового адміністративного кодексу та змін до Закону про банкрутство. Міжнародний арбітраж ICSID».

На конференції були науковці та практики з Угорщини та Румунії, в тому числі з Міністерства економіки Румунії. З України були два представники Ужгородського національного університету. Декан юридичного факультету проф. Лазур Я.В. виступив з доповіддю на тему «Питання впровадження медіації у здійснення правосуддя як чинника покращення інвестиційного клімату продажу» та завідувач кафедри цивільного права та процесу проф Булеца С.Б. виступила з доповіддю на тему «Імплементація рішень міжнародного інвестиційного арбітражу в Україні».