Новини

14.03.2023
64

Онлайн-лекція на тему «Інструменти управління юридичними ризиками для бізнесу»

Онлайн-лекція на тему «Інструменти управління юридичними ризиками для бізнесу»

14 березня 2023 за спільної організації юридичного факультету, факультету міжнародних економічних відносин, факультету історії та міжнародних відносин було проведено онлайн-лекцію на тему «Інструменти управління юридичними ризиками для бізнесу».

 

Лекція була продовженням тривалої співпраці юридичного факультету та Susan T. Felstiner, професорки права юридичної клініки малого бізнесу «Lewis & Clark School», Орегон.

 

Основною метою лекції було ознайомити студентів з інструментами управління юридичними ризиками бізнесу. 

За матеріалами лекції студенти дізналися про поширені форми реєстрації бізнесу в США, плюси та мінусу кожної з цих форм; ризики та можливі інструменти мінімізації їх негативного впливу.

 

За словами головного організатора Вікторії Бондаренко, к.е.н, доцента кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу, менеджменту; заступника директора Центру права війни ДВНЗ «УжНУ», залучення іноземних лекторів до процесу підготовки фахівців є вже хорошою традицією, яка дозволяє нашим студентам не лише отримувати найактуальнішу інформацію у певних галузях, але й покращувати комунікацію іноземною мовою.

 

До онлайн-лекції долучились близько 100 студентів, які активно ставили питання, усвідомлюючи цінність та важливість отриманої інформації.

 

Особливу подяку висловлюємо нашим постійним партнерам, які зробили значний внесок у налагодження співпраці, а саме: Віцепрезиденту міст побратимів Корваліс -Ужгород Пітеру Боберу; юридичному раднику Програми USAID “Нове правосуддя” Артему Шаіпову і звісно Susan Felstiner (нашій чудовій лекторці).

Категорії: