04.08.2020

Ректор Володимир Смоланка відвідав кафедру військової підготовки УжНУ

У вівторок, 4 серпня ректор Володимир Смоланка та проректор із навчально-виховної роботи Олександр Рогач відвідали кафедру військової підготовки університету. Щороку кафедра створює нові навчальні можливості для студентів та активно оновлює свою матеріально-технічну базу.

«Найбільш приємним є те, що кафедра  є сучасною, вона використовує актуальні технології у навчальному процесі. Це безсумнівно приваблює наших студентів. Іншим, однозначним позитивом є те, що кожного року ми бачимо зміни, осучаснення навчального процесу, видно що кафедра працює на дуже високому рівні» - наголосив Володимир Смоланка.

У ході зустрічі оглянули навчальну лабораторію психології, де використовується Програмно-апаратний комплекс психофізіологічної діагностики  «Психолот». Крім навчання студентів передбачено й проведення заняття і з учасниками бойових дій, учасниками АТО. які отримали бойові психічні травми, в тому числі такі які переросли в посттравматичний стресовий розлад.

Також оглянули аудиторію, де навчаються артилеристи, стрілецький тир, тактичну лабораторію. Завідувач кафедри, кандидат психологічних наук, полковник запасу Василь Олійник зазначив: «Ми отримали виcоку оцінку від керівництва університету, протягом року ми вдосконалили навчально-матеріальну базу. Набули практичної спрямованості три наші навчальні лабораторії – навчальна лабораторія психології, тактична лабораторія і лабораторія управління вогнем артилерії. Наразі ми маємо повністю укомплектовану  базу для підготовки артилеристів».

Олексій Шафраньош