24.01.2017

Проект "Положення про порядок призначення і виплати стипендій студентам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам ДВНЗ "УжНУ"

Юридичний відділ Ужгородського національного університету доводить до відома інформацію про порядок призначення і виплати стипендій студентам, клінічним ординаторам, аспірантам і докторантам ДВНЗ «УжНУ», з додатками, а саме:

Додаток 1 – Порядок використання коштів передбачених для надання матеріальної допомоги та заохочення студентам, клінічним ординаторам та аспірантам ДВНЗ «УжНУ»

Додаток 2 – Порядок формування рейтингу для призначення стипендії студентам ДВНЗ «УжНУ»

З проектом Положенням можна ознайомитися за посиланням.

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на електронну адресу юридичного відділу: dep-legal@uzhnu.edu.ua до 12.00 год. 26.01.2017 року