Новини

30.03.2017
1341

Про вступ до Природничо-гуманітарного коледжу для здобуття ОКР молодшого спеціаліста

Про вступ до Природничо-гуманітарного коледжу для здобуття ОКР молодшого спеціаліста

Верховна Рада України 21 березня прийняла Закон “Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо освітньо-кваліфікаційного рівня "молодший спеціаліст"". Відповідно до цього Закону:

"освітня діяльність за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста що провадиться вищими навчальними закладами і започаткована до набрання чинності цим Законом, продовжується у межах строку навчання за певною освітньо-професійною програмою з видачею державного документа про вищу освіту встановленого зразка – диплома молодшого спеціаліста. Останній прийом на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста проводиться у 2019 році”.

Правила прийому до Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УжНУ" будуть розроблені після затвердження МОН України Умов прийому на навчання для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у 2017 році.

Відповідно до листа МОН України № 1/9-114 від 01.03.2017 ДВНЗ "УжНУ" оприлюднив перелік конкурсних предметів, з яких вступники можуть подавати сертифікати ЗНО для вступу на навчання для здобуття ОКР "молодший спеціаліст" на основі повної загальної середньої освіти до Природничо-гуманітарного коледжу ДВНЗ "УжНУ".

Приймальна комісія

Категорії: