Новини

09.08.2019
1681

Приймальна комісія УжНУ затвердила переведення вступників на основі повної загальної освіти за кошти державного бюджету

Приймальна комісія УжНУ затвердила переведення вступників на основі повної загальної освіти за кошти державного бюджету

У п’ятницю, 9 серпня, відбулось чергове засідання Приймальної комісії УжНУ, на якому члени комісії обговорили й затвердили актуальні питання вступної кампанії-2019. Зокрема, розглянули: зарахування за кошти фізичних та юридичних осіб вступників на основі повної загальної освіти, переведення вступників за кошти державного бюджету, зарахування вступників до магістратури, зарахування абітурієнтів до Природничо-гуманітарного коледжу УжНУ та інше.

Як зазначив відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват: «Основним питанням сьогоднішнього засідання є переведення вступників на основі повної загальної освіти за кошти державного бюджету. Для цього, передусім, нам потрібно зарахувати вступників за кошти фізичних та юридичних осіб. Протягом останніх днів проводилась інтенсивна робота щодо виконання умов зарахування. Тож на підставі подань, сьогодні сформовано три накази: на денну форму навчання ми зараховуємо 806 вступників, на заочну форму 245, і в магістратуру медичного спрямування 101 вступника».

Також ректор УжНУ Володимир Смоланка констатував, що станом на 8 серпня 1779 абітурієнтів вступили на бакалаврат та в магістратуру УжНУ. Цей показник майже на 10% більший, ніж в минулому році, хоч вступна кампанія ще продовжується.

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: