19.02.2019

На факультеті історії та міжнародних відносин презентували студпростір Aura Academica

На факультеті історії та міжнародних відносин презентували  студпростір Aura Academica

Облаштувати справжній, сучасний студентський простір в університеті, де б можна було корисно та цікаво проводити час із однодумцями – одна з головних цілей студпростору «Aura Academica», який вже активно розпочав свою діяльність в УжНУ. У вівторок, 19 лютого засновниці ініціативи провели зустріч із студетами факультету історії та міжнародних відносин та розповіли про можливості та перспективи Aura Academica.

На початку зустрічі ініціатори Aura Academica розповіли про простір, що  має стати безкоштовною платформою для втілення студентських мрій,  всебічного розвитку та співпраці студентів всіх факультетів.

Для досягнення амбіційної мети Аura Academica вже докладає чимало зусиль, вже сформована команда однодумців, виграно грант від Британської Ради,  налагоджена співпраця з адміністрацією університету, розпочався ремонт приміщення,  де безпосередньо знаходитиметься студентський простір.

Представниця Аura Academica Ірина Микулин зазначила: «Ми хочемо урізноманітнити наше студентське життя, зробити його дійсно цікавим та насиченим. Адже студентський час – це не тільки книги, іспити та підготовка до них. Студенські часи – справді найкращі, тому треба зробити їх справді насиченими і цікавими».

Вже у середу, 20 лютого, відбудеться перша зустріч мовного клубу, де вивчатимуть англійську, 28 лютого – зустріч з Максимом Демським, директором Гогольфесту. про важливість та перспективи розвитку культурних проектів.  Детальніше за анонсами та діяльністю Аura Academica можна дізнатися у Фейсбук та Інстаграм.