Презентація відеороликів студентів першого курсу у рамках вивчення предмету «Країнознавство»

Сьогодні студенти першого курсу ФМЕВ у рамках вивчення предмету «Країнознавство» підготували відеоматеріали по 5-ом країнам, а саме: Італія, Іспанія, США, Німеччина та Угорщина!

Вони ділились між собою на групи по 5-7 людей та проявляли весь свій креатив та аналітичні здібності!
Основною ціллю було перенести аудиторію в атмосферу тієї країни, яку вони обрали!

А викладацький склад кафедри «Міжнародної політики» на чолі з Аленом Пановим та студентки 2-го курсу (Ковач Олександра, Пачкал Каміла та Шабаковська Ірина), які вже мають досвід у розробці такого матеріалу, мали оцінити їхні здібності та обрати кращі!

З презентаціями можна ознайомитись на Youtube каналі кафедри міжнародної політики!