Новини

18.08.2021
885

Попередні підсумки першого етапу вступної кампанії обговорювала Приймальна комісія УжНУ

Попередні підсумки першого етапу вступної кампанії обговорювала Приймальна комісія УжНУ

У середу, 18 серпня, на засіданні Приймальної комісії УжНУ, підсумували попередні результати першого етапу вступної кампанії. Також на порядку денному були питання про зарахування вступників за кошти фізичних та/або юридичних осіб та переведення вступників на основі ПЗСО на вакантні місця державного замовлення.

«Станом на 18 серпня загальна кількість заяв, які подані до Ужгородського національного університету, сягає 14 328, абсолютна більшість заяв подано на денну форму навчання. Найбільше заяв ми отримали від абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти - 11 873. Варто зазначити, що це число значно перевищує результати першого етапу у минулому році, знаходячись на одному рівні з результатам другого етапу вступної каманії-2020» - підбив підсумки відповідальний секретар Приймальної комісії Петро Горват.

Щодо зарахування  за кошти фізичних та/або юридичних осіб Петро Горват зазначив: «Відповідно до подань факультетів ми підготували відповідні накази і, таким чином,  всі студенти різних освітніх ступенів, які виконали умови зарахування станом на 11 год. 18 серпня,  можуть бути з 1 вересня зараховані на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб. Проте, звертаю увагу, що процес подачі оригіналів документів та процес зарахування продовжується і у рамках першого етапу ми маємо право зараховувати вступників до 30 вересня».

 

Інформаційно-видавничий центр

Категорії: