Новини

25.03.2019
2892

Колектив математичного факультету з глибоким сумом сповіщає, що 25 березня 2019 року пішла з життя Немеш Марія Іванівна

Колектив математичного факультету з глибоким сумом сповіщає, що 25 березня 2019 року пішла з життя Немеш Марія Іванівна

Немеш М.І. народилася 5 березня 1946 року в селі Угля Тячівського району Закарпатської області. В 1964 році закінчила Великобичківську середню школу-інтернат. В 1965 році поступає на математичне відділення фізико-математичного факультету Ужгородського держуніверситету. Закінчила з відзнакою вона вже математичний факультет УжДУ в 1970 році. Протягом 1970-1974 років вона навчається в аспірантурі на кафедрі матаналізу зі спеціальності теорія ймовірностей (науковий керівник – доцент Студнєв Ю.П.). З 29 вересня 1974 року Немеш М.І. – асистент кафедри матаналізу УжДУ, а з 1 вересня 1996 року – старший викладач цієї ж кафедри.

Протягом роботи в УжДУ проводила заняття з математичного аналізу, ТФКЗ, функціонального аналізу та інтегральних рівнянь, теорії ймовірностей і математичної статистики, вищої математики.

Марія Іванівна запам’яталася нам талановитою викладачкою, добрим вихователем студентської молоді. Вона назавжди залишиться взірцем високого професіоналізму та відданості справі, наполегливості у досягненні високої мети і безмежної людяності. Світла пам’ять про Марію Іванівну Немеш назавжди збережеться у думках та серцях колег, її вихованців, родини, друзів.

 

Колектив математичного факультету

ДВНЗ «Ужгородський національний університет»

 

Категорії: