28.05.2019

Підписано меморандум про співробітництво

Відбулася зустріч т.в.о. ректора,  доктора фізико-математичних наук, професора Сливки Олександра Георгійовича та проректора з організаційно-гуманітарної роботи Університету митної справи та фінансів, кандидата фізико-математичних наук, доцента Жир Сергія Івановича.

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці та підписано меморандум. Метою якого є співпраця в освітній сфері, обмін досвідом здійснення освітньої та наукової діяльності з метою спільного прагнення до підготовки висококваліфікованих фахівців, а також реалізація спільних заходів, проектів і програм.

У робочій зустріч прийняв участь декан факультету МЕВ, доктор політичних наук, професор Палінчак Микола Михайлович та голова Асамблеї громадських рад Закарпаття Харута Федір Григорович.