02.09.2019

На факультеті відбулося урочисте зібрання, присвячене Дню знань

Більше  270 першокурсників юридичного факультету УжНУ зібралися сьогодні у внутрішньому дворі будівлі факультету по вулиці Капітульній в Ужгороді на урочисте зібрання присвячене початку навчального року та посвяті у студенти ще вчорашніх школярів.

Нинішній навчальний рік на факультеті є особливим, адже до спеціальностей «Право» та «Міжнародне право», яким навчають у виші, цьогоріч додалася нова – «Правоохоронна діяльність».  На важливості цього нового напрямку навчання на юридичному факультеті наголосив у своєму виступі і декан Ярослав Лазур:

- Гадаю, що ми зробили  правильний крок, бо, як відомо, потреби у кадровому забезпеченні правоохоронних органів з кожним днем зростають. І той факт, що значна кількість вступників обрала саме цю спеціальність, дозволяє стверджувати, що у молоді є розуміння важливої ролі правоохоронців у суспільстві.

Загалом, держава сьогодні знаходиться на етапі нових реформ у системі права, нових кадрів та нових компетенцій. Юридичний факультет готовий до таких нових викликів, переконаний, що і ви теж повною мірою  оволодієте цим важливим юридичним інструментом і утверджуватимете в Україні верховенство права, - сказав Ярослав Лазур, звертаючись до першокурсників.

Привітати першокурсників прийшли і поважні гості: випускник факультету, народний депутат України Андрій Жупанин, голова Апеляційного суду Закарпатської області Ганна Фазикош, голова Ужгородського міськрайонного суду Віктор Данко, чимало мотиваційних слів сказали у своїх виступах викладачі факультету.

На завершення заходу, першокурсникам було вручено символічний студентський квиток.