Викладачі юридичного факультету провели право освітній захід в Перечинській гімназії

2 грудня в рамках ХVІ Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA у м. Перечин для учнів гімназії був організований показ документального фільму ,,Ти, ***, рота закрий,, заступником декана Іриною Хохловою та заступником директора ЮК Марією Менджул.

Були обговорені з учнями проблеми захисту прав людини, бачення режисером проблем громадської активності в громаді. Учням не сподобалася ставлення до героя стрічки з боку органів влади та поліції. Вони розповіли про особистий досвід співпраці із органами місцевого самоврядування через молодіжну раду.

Крім того, Ірина Хохлова розповіла учням про умови навчання на юридичному факультеті, Марія Менджул - про три спеціальності, як можуть здобути учні.