Новини

29.11.2021
986

Пауерліфтери УжНУ вибороли медалі кубку України

Пауерліфтери УжНУ вибороли медалі кубку України

У прикарпатському місті Коломия пройшов Кубок України з класичного пауерліфтингу, в якому у складі збірної команди Закарпаття взяли участь спортсмени УжНУ.

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг срібною призеркою стала 4-курсниця факультету здоров’я та фізичного виховання Наталія Мага. У присіданні вона здолала 125 кг, у жимі лежачи підняла 57,5 кг, у тязі – 135 кг і набрала у сумі триборства 317,5 кг, що на 27,5 кг вище за норматив кандидата у майстри спорту України, який спортсменка виконала вперше. До того ж Наталка перевершила свій дотеперішній особистий рекорд на 55 кг! У категорії до 69 кг  «срібло» виборола цьогорічна випускниця-бакалавр цього ж факультету Едіта Ковач, сума трьох вправ якої склала 347,5 кг (147,5+70+130 кг), що також вище за кандидатський норматив. Обидві призерки тренуються у секції атлетизму кафедри фізичного виховання під керівництвом старшого викладача Андрія Федорішка.

Серед чоловіків у вазі до 120 кг бронзовим призером став завідувач кафедри туристичної інфраструктури та готельно-ресторанного господарства факультету туризму та міжнародних комунікацій, професор Роман Корсак, котрий підняв у сумі триборства 632,5 кг (240+130+262,5 кг).        

Завдяки успішному виступу наших спортсменок, котрі зробили найбільший внесок до командної скарбниці, жіноча збірна Закарпаття, яка змагалась половиною складу, посіла третє місце у загальному заліку, а професор УжНУ додав вагомі очки для перемоги команди області серед чоловіків.

Після короткого відпочинку Наталія Мага розпочне підготовку до Кубку Європи серед університетів,  який пройде у березні в Люксембурзі.

 

Андрій Федорішко, голова обласної федерації пауерліфтингу

Категорії: