Новини

02.10.2018
1354

ПІДГОТОВКУ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗА НОВОЮ ДОДАТКОВОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ РОЗПОЧАТО

ПІДГОТОВКУ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗА НОВОЮ ДОДАТКОВОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ РОЗПОЧАТО

ПІДГОТОВКУ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЗДОРОВЯ ТА ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ ЗА НОВОЮ ДОДАТКОВОЮ СПЕЦІАЛЬНІСТЮ РОЗПОЧАТО

З 01 жовтня 2018 року розпочато підготовку бажаючих студентів факультету здоров’я та фізичного виховання ДВНЗ «УжНУ» на навчальній базі Закарпатського Центру туризму, краєзнавства, екскурсій і спорту учнівської молоді згідно нещодавно укладеного двохстороннім договором між факультетом та Центром https://www.uzhnu.edu.ua/uk/news/studenti-fakultetu-zdorovya-ta-fIzichnogo-vihovannyaotrimayut-zm.htm

Студенти нашого факультету під час навчання зможуть отримати додаткові кваліфікації інструктора з дитячого туризму, інструктор з туризму (пішохідного, водного, велосипедного та спелеотуризму). Крім того, при умові проходження окремих курсів підготовки слухачі зможуть керувати гуртками не лише суто туристичної направленості, але і краєзнавчими.

Власне підготовка буде тривати 1,5-2 роки в залежності від кількості занять на тиждень і виконання залікових міроприємств. Так, протягом навчання наші студенти повинні прийняти участь – пройти 3-4 туристичні маршрути 1-2 категорії складності; самостійно підготувати та провести похід по маршруту 3 категорії складності; приймати участь у суддівстві змагань та багато іншого.

Набуття додаткової кваліфікації дасть значні конкурентні переваги нашим випускникам як на ринку праці нашої країни, так і дасть можливість проходження стажувань та виробничих практик за кордоном у спеціалізованих туристичних готелях і центрах різних країн.

Набір групи продовжується. Відповідальним від факультету здоров’я та фізичного виховання є старший викладач кафедри фізичного виховання Ковач Шандор Арпадович.

 

Категорії: