Освітній процес в університеті в умовах карантину стане дистанційним

В ректораті УжНУ відбулася нарада керівництва університету з деканами факультетів щодо організації роботи під час карантину, що триватиме  з 12 березня 2020 року по 3 квітня 2020 року.

В ході обговорення ситуації ухвалено рішення, що протягом цього періоду всі види навчання в університеті проводити у дистанційному режимі.

Також перенесені заняття студентів, що навчаються на заочній формі навчання.

В університеті не будуть відбуватися масові заходи освітнього, наукового, спортивного, соціального та мистецько-розважального характеру.

Водночас адміністрація університету працюватиме  в штатному режимі, наголосили на нараді. «До цієї ситуації слід віднестися серйозно, я закликаю виконувати всі заходи особистої гігієни, обмеження міжособистісних контактів, рекомендовані ВООЗ, Кабінетом міністрів,  МОЗ, місцевими протиепідеміологічними комісіями, нашими рекомендаціями, але не впадати в паніку» - наголосив ректор Володимир Смоланка.

МОН розробило рекомендації, що треба знати щоб вберегтися від вірусу. Ознайомитися з інформацією можна за посиланням.