23.06.2018

Розклади вступних випробувань на липень - серпень 2018 року. Аудиторні розклади. Результати вступних випробувань

Затверджено розклади вступних випробувань у ДВНЗ "УжНУ" на основний період вступної кампанії 2018 року.

Рекомендуємо вступникам, які складатимуть випробування, ознайомитися із розкладом проведення вступних випробувань за посиланнями:

- розклад для вступників до коледжу (на основі базової або повної загальної середньої освіти чи ОКР кваліфікованого робітника);

- розклад для вступників до університету для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти;

- розклад для вступників до університету для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного або фармацевтичного спрямування) на основі здобутого ОКР молодший спеціаліст;

- розклад для вступників до магістратури на основі здобутого ступеня вищої освіти (ОКР спеціаліста).

Звертаємо увагу, що аудиторний розклад публікується на сайті безпосередньо перед вступними випробуваннями. У розкладі можливі зміни, про що також оперативно будемо інформувати у відповідному розділі Інфо-центру.

Вступні випробування та консультації проводяться у корпусах ДВНЗ "УжНУ" за адресою: м. Ужгород, вул. Університетська, 14. Початок реєстрації вступників на вступне випробування о 9.00 (о 12.00 - для випробувань, які розпочинаються о 12.30).

Консультації проводяться у день, що передує вступному випробуванню, о 16.30 (у суботу та неділю о 15.00).

Аудиторні розклади вступних випробувань

Результати вступних випробувань

Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ"