На базі Університетського центру підтримки бізнесу «Про боно» разом з юридичним факультетом та представниками DLA Piper відбулася відкрита лекція

Сьогодні 10.05.2023 р на базі Університетського центру підтримки бізнесу «Про боно» разом з юридичним факультетом та представниками DLA Piper відбулася відкрита лекція у форматі дискусії англійською мовою на тему «Про боно».

Після вступного слова декана юридичного факультету ДВНЗ УжНУ Ярослава Лазура та координатора проекту, Голови правління Центру Мар’яни Гартман, студенти мали можливість дізнатися про «pro bono» як важливий аспект діяльності юристів.

DLA Piper – це одна з десяти найбільших юридичних фірм у світі, що працює у більш ніж у 40 країнах та є одним із найбільших світових провайдерів юридичних послуг за принципом «pro bono».

Уже скоро Центр надаватиме на безкоштовній основі професійну правову допомогу представникам мікро-, малого та середнього бізнесу з низьким рівнем доходу та неприбутковим організаціям, що в свою чергу стане важливою підтримкою населення та субʼєктів господарювання в сучасних умовах.