28.01.2020

Нові IT-можливості для навчання впроваджують в УжНУ

УжНУ підписав договір про співпрацю із закордонним стартапом Guide Tool LTD  про упровадження на безкоштовній основі програмного забезпечення, яке дозволить осучаснити навчальний процес в університеті. Зокрема,  надасть студентам можливість  у позалекційний час прослуховувати і переглядати лекції, які вони відвідали. «Це буде цікаво як викладачам, так і  студентам, адже передбачаються різноманітні  «бонуси» студентам, які реєструються та сумлінно відвідують ці лекції.  Викладачі матимуть кращу можливість для організації тестування та проведення модульних робіт в онлайн-режимі» - зазначив проректор з науково-педагогічної роботи УжНУ Ігор Король.

«Це програмне забезпечення дисциплінує студентів, має чимало можливостей для дистанційного навчання та повторення матеріалу просто за допомогою свого смартфону. Наш проект вже реалізовано у КПІ, Львівському університеті ім. І. Франка, Національному авіаційному університеті, готується до підключення в декількох інших українських університетах» - зазначив представник компанії-розробника Іраклі Кереселідзе.

Вже найближчим часом програмне забезпечення в тестовому режимі працюватиме на підготовчих курсах УжНУ.