23.05.2020

НОВІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ МЕДЗАКЛАДІВ

З 1 січня 2019 року в Україні функції директора та медичного директора будуть чітко розмежовані: директор закладу займатиметься питаннями господарської діяльності, а медичний директор – виключно питаннями медицини (https://moz.gov.ua/article/news/teper-oficijno-funkcii-kerivnika-medzakladu-rozdilili-na-upravlinski-i-medichni  )

До 2022 року обіймати посаду директора на конкурсній основі може претендент з гуманітарною освітою, правознавець, економіст, лікар, управлінець.

З 2022 року претенденти, які не мають управлінської або менеджерської освіти у галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», повинні будуть додатково здобути її.

Запрошуємо скористатися можливістю здобути управлінську (менеджерську) освіту на кафедрі бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту.

Навчання в магістратурі проводиться зі спеціальності «Менеджмент», освітні програми:

- «Управління інноваційною діяльністю»;

- «Бізнес-адміністрування»;

- «Міжнародний менеджмент»

Термін навчання: 1 рік 4 місяці з отриманням кваліфікації «Магістр менеджменту»

За інформацією кафедри бізнес-адміністрування, маркетингу та менеджменту.