Нещодавно на факультеті міжнародних економічних відносин відбулася зустріч з випускниками 2009 р. Перед випускниками виступив декан факультету МЕВ, д.п.н., професор Микола Палінчак та розповів про досягнення підрозділу та плани на майбутнє.

Всі випускники виявили бажання та написали заяви про вступ до Асоціації випускників факультету.

Микола Палінчак зазначив, що «завжди радий зустрічі з випускниками і двері факультету завжди відкриті для них. Гордий, що наші випускники досягли чималих успіхів в кар’єрі. Зараз вони працюють на дипломатичній роботі, в міжнародних організаціях, фірмах з іноземним капіталом!».