На юридичному факультеті урочисто відкрили новий навчальний рік

3 вересня на юридичному факультеті урочисто відкрили новий навчальний рік 2018/2019. Сотні спудеїв зібрались на внутрішньому подвір’ї головного корпусу підрозділу та разом з гостями створили атмосферу змістовного зібрання фахівців. Оскільки за певних обставин технічної підтримки звуку не було, то юридична спільнота не розгубилась та під вказівки квартету талановитих представників факультету здійснили живе виконання Державного Гімну України.

Серед запрошених були поважні представники органів державної влади та досвідчені юристи-практики. З вітальними промовами до студентів юридичного факультету звернулися Голова Апеляційного Суду Закарпатської області – Ганна Фазикош, а також начальник Головного територіального управління Міністерства Юстиції в Закарпатській області – Євген Когутич. Натхненну промову до молоді спрямував і заступник Ужгородського міського голови Василь Гомонай, який ще зовсім нещодавно в стінах факультету викладав у студентів.