На біологічному факультеті провели профорієнтаційну олімпіаду
24 квітня на біологічному факультеті Ужгородського національного університету проведено другий тур профорієнтаційної олімпіади для 12-ти абітурієнтів, що успішно подолали перший етап.
Основною метою олімпіади є виявлення, розвиток обдарованих вступників, надання їм допомоги у виборі професії, залучення їх до навчання в університеті, реалізація здібностей талановитих учнів. З метою дотриманням законодавства України в частині запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби СОVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 оргкомітет олімпіади прийняв рішення провести її в онлайн форматі Для проведення олімпіади було створено журі, до складу якого увійшли декан біологічного факультету Ярослава Гасинець, завідувач кафедри зоології Федір Куртяк та завідувач кафедри генетики, фізіології рослин та мікробіології Михайло Вакерич.Безпосередньо у день проведення олімпіади журі визначило індивідуальний рейтинг знань кожного учасника та провели консультації щодо правильності виконання завдань. Відомості про результати роботи журі з визначеним рейтингом учасників розміщені на сайті університету.Незабаром біологічний факультет Ужгородського національного університету чекає на поповнення лав студентської молоді і продовжує роботу над формуванням контингенту абітурієнтів.







