22.09.2022

Юридичний факультет УжНУ розвиває свою міжнародну співпрацю з юридичними структурами Європейського Союзу!

Під час другого дня Міжнародної наукової конференції «Братиславський правовий форум 2022» декан юридичного факультету Ярослав Лазур підписав меморандум про співпрацю юридичного факультету УжНУ з транснаціональними юридичними компаніями Research & Consulting,s.r.o. під керівництвом доцента доктора філософії Мілана Годаса та GHS Legal, s.r.o. під керівництвом доктора філософії Павла Горняка.

Йдеться про освітнє й наукове партнерство, зокрема, щодо різних наукових і дослідницьких проектів, грантів і проектів допомоги розвитку, що фінансуються з ресурсів Європейського Союзу, національних бюджетів або різних транснаціональних або національних організацій, зосереджених на розвитку освіти, вищої освіти та допомозі розвитку.

Крім того, студенти юрфаку УжНУ отримають чудову можливість проходити в цих компаніях практику та здобувати досвід у правовій системі Євросоюзу.

У меморандумі узгоджені сфери компетенції для поглиблення співпраці між науковими дослідженнями та навчальними закладами, і водночас вони взаємно сприятимуть зв’язку науки з практикою.

Документ дозволить поглибити співпрацю в науково-дослідницьких проектах і проектах допомоги розвитку, спрямованих на розвиток і освіту, поєднуючи академічну освіту з практикою.

Також сторони меморандуму зацікавлені у взаємному співробітництві у забезпеченні навчання, навчальних-консультаціях, а також у створенні матеріалів, наукових праць та обговорень щодо вищої освіти.