Новини

17.12.2022
136

Юридичний факультет УжНУ підписав угоду про співпрацю з колегами з Пізанського університету

Юридичний факультет УжНУ підписав угоду про співпрацю з колегами з Пізанського університету

Юридичні факультети УжНУ та Пізанського університету розпочинають співпрацю, спрямовану на посилення співпраці у сфері навчання, освіти, досліджень, видавничої діяльності та культурних відносин.
 
За ініціативи завідувачки кафедри цивільного права та процесу юрфаку УжНУ професорки Сібілли Булеци, декан факультету Ярослав Лазур та директор департаменту права Пізанського університету професор Франческо Даль Санто уклали договір про співпрацю.
 
Зокрема, ним передбачено:
 
•Співпраця з питань професійної освіти буде реалізовуватись шляхом організації спільних літніх шкіл, академій, професійних і наукових зустрічей, конференцій вебінарів і семінарів.
 
•Наукова співпраця включатиме розробку та реалізацію спільної програми сертифікатів або дипломів англійською мовою для іноземних студентів та учасників.
 
•Співпраця у підтримці один одного у формі надання запрошених професорів для проведення (очних і онлайн) відкритих і спеціалізованих лекцій своїм студентам, дослідникам і викладачам.
 
Також можуть бути розроблені спеціалізовані навчальні курси або заходи, а запрошені професори можуть виступати в якості фасилітаторів (експертів) для таких навчальних занять. Запрошені професори можуть бути короткостроковими або довгостроковими та мають бути двосторонніми залежно від академічних та професійних потреб будь-якої зі Сторін. Крім того, договір включатиме співпрацю в існуючих публікаціях, а також публікацію нового журналу, підручника чи огляду на спільно визначений узгоджений предмет/тему.

 

 
Категорії: