09.08.2019

Випускники бакалаврату юридичного факультету серед лідерів за результатами ЗНО в магістратуру

Юридичний факультет УжНУ готує справжніх фахівців, що неодноразово доводять наші випускники. Вкотре високим рівнем знань відзначилися бакалаври під час складання Єдиного фахового вступного випробування та Єдиного вступного іспиту з іноземної мови.

Враховуючи значну соціальну відповідальність юриста, наші майбутні магістранти зі спеціальностей 081 «Право» та 2963 «Міжнародне право» взяли участь у ЄФВВ та ЄВІ. Зокрема, склали тестування з права, загальних навчальних правничих компетентностей та іноземної мови (англійської, німецької, французької, іспанської).

Завдяки позитивним результатам з професійного тестування у форматі ЗНО на спеціальність 081 «Право» було виділено 41 місце державного замовлення з 44 можливих, а на спеціальність 293 «Міжнародне право» - 6 місць державного замовлення з 11 можливих.

Декан юридичного факультету Ярослав Лазур наголошує, що, не дивлячись на високу конкурентоспроможність абітурієнтів на місця державного замовлення за відкритою конкурсною пропозицією при вступі в магістратуру випускники юридичного факультету показали високі знання, про що свідчать результати ЗНО. Тому наш факультет вже традиційно займає одне з рейтингових місць серед вищих навчальних закладів України.