Викладачі факультет взяли участь в обговоренні проекту Стандарту зі спеціальності «Право» за освітнім рівнем «магістр»

3 грудня на базі юридичного факультету Львівського національного університету ім. І. Франка відбулося обговорення проекту Стандарту зі спеціальності «Право» за освітнім рівнем «магістр».

Дискусія була організована Проектом ЄС «Право-Justice»,  який спільно з українськими партнерами проводить заходи щодо підтримки реформ в сфері вищої юридичної освіти України. Участь в заході взяли представників правничих шкіл Західної України.

Юридичний факультет  Ужгородського національного університету на обговорені представили заступники декана Ірина Хохлова та Павло Черевко.