Лекція-вебінар для інтернів-стоматологів
Днями відбулася лекція-вебінар для інтернів-стоматологів згідно програми курсу громадського здоров'я. Студенти ознайомились с загальними положеннями законодавства в сфері "охорона здоров'я". Викладачами кафедри, кандидатами юрид.наук Анталовці О.В та Козодаєвим С.П. були висвітлені актуальні питання реформування галузі, акредитації лікувально-профілактичних закладів. Слухачі отримали відповіді на багаточисленні питаня з колективного договору, юридичної відповідальності лікарів та ліцензування медичної практики.






