Новини

30.04.2020
733

Викладачі кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій освоювали нові форми дистанційної роботи

Викладачі кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій освоювали нові форми дистанційної роботи

30 квітня, було проведено онлайн-засідання кафедри міжнародних студій та суспільних комунікацій факультету історії та міжнародних відносин. Не зважаючи на те, що засоби зв’язку не можуть передати емоції живого спілкування, зустріч членів кафедри пройшла як зазвичай в дуже дружній атмосфері. Окрім викладачів, які пристосувалися до нових умов на карантині та залишаються вдома в Україні, змогла бути на зв’язку і старший викладач кафедри Бенчак Олеся Федорівна, яка вродовж року стажується в університеті Фоджа в Італії. 

 Для обговорення на засіданні кафедри були внесені ряд важливих питань. Найперше, викладачі поділилися досвідом проведення Модульного контролю №1 за допомогою онлайн сервісів, обговорили переваги та недоліки дистанційного навчання, озвучили перспективи проведення заліково-екзаменаційної сесії онлайн. Крім того, в. о. завідувачем кафедри доц. Андрейком Віталієм Івановичем було запропоновано обговорити стан написання бакалаврських робіт та призначити рецензентів для студентів спеціальностей «Міжнародні відносини», «Країнознавство» та «Міжнародна інформація». Не менш важливим питанням було прийняття до обговорення дисертаційного дослідження аспірантки кафедри Сілантьєвої Катерини «Гібридні війни на пострадянському просторі». 

 Навіть обмежені можливості не завадили плідній роботи кафедри. Викладачі, захоплені роботою онлайн-платформ домовилися частіше зустрічатися для вирішення питань забезпечення дистанційного навчання.

Категорії: