Впродовж 28.05-30.05.2019 року на факультеті туризму та МК працює акредитаційна комісія з напряму підготовки 6.140101 "готельно-ресторанна справа" галузі знань 1401 "Сфера обслуговування" за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Світлина від Факультет туризму та міжнародних комунікацій.

Акредитаційна комісія в складі:

Голова експертної комісії:

завідувач кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи Уманського національного університету садівництва,  доктор економічних наук, професор – Л.В. Транченко.

Експерт:

декан факультету інноваційних технологій харчування і ресторанно-готельного бізнесу Одеської      національної академії харчових технологій, кандидат технічних наук, доцент – О.В. Дишкантюк.

Світлина від Факультет туризму та міжнародних комунікацій.

Також члени експертної комісії провели робочу зустріч з керівництвом університету, а саме:

Перший проректор –  О.Г. Сливка, доктор фізико-математичних наук, професор.

Проректор з науково-педагогічної роботи – І.І. Король, доктор фізико-математичних наук, доцент.