Новини

08.05.2019
691

На факультеті відбулася антикорупційна гра "Що?Де?Коли?"

На факультеті відбулася антикорупційна гра "Що?Де?Коли?"

У вівторок, 7 травня, в стінах юридичного факультету пройшла  антикорупційна гра у форматі «Що? Де? Коли?». Учасники — учні 9-10 класів із 9 закладів освіти міста Ужгорода. Гра проходила у рамках апробації інструментів для роботи  з молоддю в темі попередження та протидії корупції для використання в закладах загальної середньої освіти. 

Організатором  даного заходу  виступало управління освіти Ужгородської міської ради. Членами журі були запрошені викладачі юридичного факультету, зокрема, доцент кафедри кримінального права та процесу Андрій Андрушко та доцент кафедри адміністративного, фінансового та інформаційного права Ірина Сухан.

Учасники даного заходу показали хороші знання,  вміння логічно мислити та працювати в команді.

Категорії: