04.09.2019

"Для молоді все відкрито!" - як пройшла перша лекція для першокурсників ФСН

2 вересня стартував новий навчальний рік. Для першокурсників факультету суспільних наук заступник декана з виховної роботи доц. В.Гиря прочитав  лекцію «Від проголошення Незалежності до нової України: витоки та етапи становлення УжНУ» під час якої студенти були ознайомлені з історією університету та етапами становлення факультету. Лекція завершилась демонстрацією фільму про факультет суспільних наук.

На зустріч до студентів завітав депутат Верховної Ради України від політичної партії «Слуга народу», заступник голови комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму А.Костюх. До речі Анатолій випускник Ужгородського національного університету, факультету суспільних наук зі спеціальності «Політологія». Новообраний депутат розповів про перспективи навчання в університеті, важливість отримання знань для подальшої кар’єри. Він детально зупинився на  першому засіданні Верховної Ради України дев’ятого скликання та своїх враженнях від депутатської роботи. Депутат неодноразово наголошував: «Для молоді все відкрито!». З метою залучення молоді до управління державою та впливу на гуманітарну політику зініціював створення політичного диспут-клубу при факультеті суспільних наук. На завершення А.Костюх відповів на численні запитання та побажав студентам успіхів у навчанні.

Декан факультету суспільних наук проф. Ю.Остапець ознайомив першокурсників з умовами навчання на факультеті, перспективами працевлаштування. У привітанні він зазначив, що для того щоб, чогось досягти – потрібно багато і наполегливо вчитись. Насамкінець побажав, щоб обрані першокурсниками спеціальності дозволили їм зробити блискучу професійну кар’єру та стати успішними людьми.

На завершення зустрічі  декан факультету представив першокурсникам завідуючих кафедрами, які пішли знайомити студентів з колективами кафедр, де вони будуть навчатись та отримувати професійні знання.

За інф.ФСН