ФЕСТИВАЛЬ «ДАРИ КАРПАТ»

ВІДВІДАЛИ ЗДОБУВАЧІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ГРС»

Студенти факультету туризму та МК  разом з деканом факультету Наталією Габчак 16.10.2023 року відвідали Фестиваль рослинної їжі «Дари Карпат», який проводився вперше на Закарпатті. Чимало навчальних закладів Західної України представили своє бачення приготування страв рослинного походження.

Ключовим моментом фестивалю стало встановлення нового рекорду, який засвідчений Національним реєстром рекордів України – найбільша кількість рослинних харчових продуктів карпатського краю (страв та напоїв) на одній локації. Учасникам фестивалю вдалось виготовити 311 страв та напоїв на основі рослинних продуктів.

Пропагування здорової їжі є надзвичайно важливим та завжди актуальним питанням. Адже, безперечно, харчування впливає на якість та тривалість життя людини. Інший аспект, який зачіпає наш фестиваль, – це збереження та шанобливе ставлення до природних ресурсів, які нас оточують.

За інформацією факультету туризму та МК