Новини

12.03.2019
816

Факультети УжНУ матимуть змогу перевірити наукові роботи на плагіат за допомогою ресурсу Strikeplagiarism

Факультети УжНУ матимуть змогу перевірити наукові роботи на плагіат за допомогою ресурсу Strikeplagiarism

Факультети Ужгородського національного університету отримали доступ до ІТ-інструментів для виявлення запозичень, текстових збігів у наукових роботах за допомогою ресурсу Strike plagiarism(https://strikeplagiarism.com/uk/).

Система Strikeplagiarism.com - це ІТ-інструмент, призначений для перевірки справжності текстових документів. Завданням системи є надання інформації, яка дозволяє ідентифікувати кількість запозичень в уже згадуваному тексті і їх джерелах. Система виявляє фрагменти аналізованого документа, ідентичні текстам, розміщеним в порівняльній базі даних, включно з текстами, котрі відмічені лапками, виносками і фрагментами, які не захищені авторським правом (наприклад, правові акти).

 «В Університеті вже використовується доступ до ІТ інструменту unicheck, яким з 2018 року активно користуються спеціалізовані вчені ради УжНУ. З лютого цього року для всіх кафедр Університету відкритий доступ до ІТ-інструменту Strikeplagiarism.com. Відповідні коди авторизації надіслані на корпоративні електронні пошти факультетів Університету. Слід відмітити, що обидва ресурси мають підписані угоди про співпрацю з Міністерством освіти і науки України. Завдяки запровадженню таких ІТ-інструментів структурні підрозділи зможуть самостійно здійснювати перевірку наук робіт студентів, монографічні та дисертаційні дослідження працівників» – зазначила помічник ректора Крістіна Товт.

Детальніше з функціоналом Strikeplagiarism.com можна ознайомитися за інструкцією.

 

Інформаційно-видавничий центр

 

Категорії: