На юридичному факультеті відбулась відкрита лекція-дискусія Анатолія Олександровича Селіванова.
21 травня на юридичному факультеті відбулась відкрита лекція-дискусія д.ю.н., проф., академіка НАПрН України, Залуженого юриста України Анатолія Олександровича Селіванова.
Студенти-правники, спраглі безпосереднього спілкування, упродовж лекції гаряче дискутували на тему становлення конституційного правосуддя в сучасних умовах та обговорювали з поважним гостем тонкощі конституційного правосуддя в Україні. Лектор поділився міркуваннями, що допоможуть майбутнім юристам поглибити свої знання з конституційного та адміністративного права та краще зрозуміти специфіку функціювання конституційного правосуддя в Україні.






