Новини

05.07.2017
615

Шановні читачі! До вашої уваги №6 (199) університетської газети "Погляд".

Шановні читачі! До вашої уваги №6 (199) університетської газети "Погляд".

 Червень подарував чимало подій, які є висвітленими на сторінках часопису рідної альма-матер. Зокрема, дізнавайтеся, через що цьогоріч слід пройти абітурієнтам, аби називатися студентами (с. 1), для чого члени вченої ради збиралися двічі (с. 2), які враження винесли наші спудеї під час виступів на World Finals-2017 із програмування (с. 2). Читайте також, як молодь УжНУ волонтерами стала (с. 3), а ще - русалками (с. 8). Крім того, можете ознайомитися, із якими здобутками до фінішу навчального року підійшли фізики (с. 4), чим приваблює Ботанічний сад вишу (с. 5), якою є голова студактиву (с. 7). А на останній сторінці читайте про підсумки спартакіад студентів і викладачів та переглядайте таблиці результатів. Не пропустіть найцікавішого. Проводьте літо разом із нами!
Повний випуск «Погляду» переглядайте на офіційному сайті Ужгородського національного університету, а також завантажуйте електронну версію видання за покликанням http://www.uzhnu.edu.ua/uk/cat/university-poglyad/iss..
Ознайомлюйтеся з кращими публікаціями номеру на сторінці «Погляду» у соціальній мережі Facebook за покликанням https://www.facebook.com/uzhnu.poglyad
 
Редакція «Погляду».
Категорії: