17.07.2019

Вітаємо! Юристи-бакалаври отримали дипломи

Сьогодні відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврату юридичного факультету УжНУ. Майже сотня студентів нині отримали документ про вищу освіту, з них два десятки - з відзнакою. Привітати юристів приїхали і почесні гості: Анатолій Гетьман - проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Ганна Фазикош – голова Закарпатського апеляційного суду, Володимир Смоланка – ректор УжНУ та інші.

«На вашу долю випала велика честь – честь бути студентами такого славетного університету, знаного не лише в Україні, але і в Європі. Ваша професія – надважлива. Ви рупор закону, ви майбутні правоохоронці, прокурори, адвокати та судді. Будьте пильними та шануйте закон», - звернувся до випускників Анатолій Гетьман. Після цього проректор з наукової роботи Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого разом із ректором УжНУ Володимиром Смоланкою вручили найкращим випускникам дипломи із відзнакою.

«Я вас щиро вітаю і сподіваюся, що сьогодні ви отримуєте свій перший диплом. Сподіваюся, що частина з вас вступить до магістратури. Я хочу подякувати вашим батькам, котрі 4-и роки тому довірили нам – викладачам Ужгородського національного університету реалізувати ваше право на освіту. Хочу дати вам кілька порад, котрі можливо вам знадобляться: перша – учіться та вдосконалюйтеся протягом усього життя, не варто зупинятися; друге - ставте перед собою високі цілі у житті і ви завжди матимете до чого йти; третє – створіть навколо себе коло однодумців і врешті навчіться переживати невеличкі невдачі, а вони трапляться хочемо ми цього чи ні. Одним словом – будьте достойними людьми, достойними випускниками УжНУ», - сказав при врученні дипломів ректор Ужгородського національного університету – Володимир Смоланка.

Згодом після короткої музичної паузи, на сцену запросили усіх випускників. До них звернувся декан юридичного факультету Ярослав Лазур , котрий потім і вручив решту дипломів.

«Кожного року ця мить для мене хвилююча, бо я щиро радію за результат, котрий ми спільно досягли за роки нашого університетського життя. Мені приємно згадувати ваші перемоги, ваші злети, бо ці 4-и роки ми жили спільними радощами та спільними проблемами. Я переконаний, що кожен із вас володіє знаннями, кожен вартий звання юриста і кожен з вас – гідний випускник нашого факультету та нашої альма-матер», - звернувся до нинішніх випускників Ярослав Лазур.