10.07.2020

Чому варто обрати навчання на фізичному факультеті УжНУ?

Гідне майбутнє людства тісно пов’язано з прогресом фізичної науки, адже чимало прогресивних досягнень та навіть побутових речей з’явилося у світі саме завдяки відкриттям фізиків. Фізичний факультет сьогодні – один із найпотужніших за науковим потенціалом в Ужгородському національному університеті. У структурі підрозділу – 6 випускаючих кафедр: середня освіта. Фізика; Фізика та астрономія; Прикладна фізика та наноматеріали; Мікро- та наносистемна техніка; Кібербезпека; Телекомунікації та радіотехніка; Біомедична інженерія.

Тож, чому варто вступати саме на цей підрозділ УжНУ — спілкуємося у «ТОП-темі» в студії Ужінформ із деканом фізичного факультету, доктором фізико-математичних наук, професором Володимиром Лазуром.

Володимир ЛАЗУР, декан фізичного факультету УжНУ