Новини

15.04.2019
717

Посол Королівства Бельгія Алекс Ленартс провів лекцію на юридичному факультеті

Посол Королівства Бельгія Алекс Ленартс провів лекцію на юридичному факультеті

У понеділок, 15 квітня, в ректораті УжНУ відбулася зустріч ректора Володимира Смоланки з Послом Королівства Бельгія Алексом Ленартсом. На зустрічі були також присутні проректор проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел та декан юридичного факультету Ярослав Лазур.

 В ході розмови наголошувалося на демократизмі навчального та виховного процесу в УжНУ, а також участі університету у низці міжнародних програм, метою яких є підтримка прав людини в Україні та світі. Володимир Смоланка розповів про  міжнародну співпрацю університету, зокрема з бельгійськими університетами та науковцями, програми академічної мобільності та досвід навчання іноземних студентів в УжНУ.

 Цього ж дня відбулася зустріч Алекса Ленартса зі студентами юридичного факультету під час якої посол обмінявся із студентами думками, щодо питань прав людини.

 Алекс Ленартс – бельгійський журналіст, політик та дипломат. Приєднався до дипломатичного корпусу Бельгії у 2001 році. Працював у дипломатичних місіях Бельгії в Венесуелі, Боснії та Герцеговині та Лівані.  Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні із жовтня 2018 року.

 

 

 

 

Категорії: