30.07.2019

Аспіранти МЕВ ознайомилися з роботою посольства та консульства України в Словаччині

Аспіранти факультету міжнародних економічних відносин Стеблак Д.М. та Шумлянська І.А. мали можливість ознайомитися з роботою посольства та консульства України в Словаччині.

Під час зустрічі з Мушкою Ю.Ю. - Надзвичайним та Повноважним Послом України аспіранти дізналися про особливості дипломатичної служби.

Надзвичайний та Повноважний Посол України Мушка Ю.Ю. розповів про деякі аспекти функціонування Посольства України в Словаччині, яким чином організована робота, як здійснюється представлення громадян та держави на міжнародному рівні та в Словаччині, зокрема.

Конишев Д. В. - радник з політичних та економічних питань, розповів про структуру посольства та про напрямки співробітництва.

Висловлюємо подяку за підтримку голові Асоціації випускників факультету міжнародних економічних відносин Молдавчуку Василю Васильовичу.