На факультеті відбувся захист робіт учнів Малої академії наук
Днями на юридичному факультеті відбувся захист робіт учнів Малої академії наук у секції «Правознавство». На заході були присутні учні середніх шкіл області та їхні вчителі. Відрадно, що сучасних учнів шкіл цікавлять питання наукових досліджень, а особливо приємно, що такі дослідження проводяться як на тематику, близьку учням: шкільний булінг, плагіат у школі, так і на таку, яка має більш глобальний масштаб: голодомор в Україні, правовий статус вимушено переміщених осіб та інші.
Високий рівень підготовлених робіт та запал в учнівських очах дає підстави на сподівання доброго поповнення правової науки молодим поколінням.






